identyfikator dla psa

USZATKA 6798

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-14 12:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mała Uszatka szuka domu

Sunia ma ok. 2 lat i waży 11 kg. Błąkała się po wysypisku śmieci w Łochowie w poszukiwaniu jedzenia i schronienia.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym koło Pomiechówka.

Na początku jest nieśmiała ale nie miała dobrych doświadczeń z ludźmi. W domu tymczasowym odżyła i cieszy się życiem.

Akcpetuje inne psy
Jest
wysterylizowana,zaszczepiona i zaczipowana

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//