identyfikator dla psa

Dżambo 6807

Pies

1 rok 9 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-17 19:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

6 miesięczny Dżambo,domowy wesoły i rodzinny psiak!

Dżambo ma około 6-7 miesięcy, w przyszłości będzie średniej wielkości psem. Jest nauczony czystości w domu, chodzenia na smyczy, świetnie odnajdzie się w domu z dziećmi- mimo to, wrócił z adopcji po miesiącu, z powodu nadpobudliwości. Nie powinno być to niczym dziwnym, w przypadku tak młodego psa. Jest energiczny, skory do zabaw.
Mamy nadzieję, że znajdzie dom świadomy, i do końca swoich dni. Znajduje się w domu tymczasowym w okolicach Elbląga.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji- 792 074 136.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//