identyfikator dla psa

Gryzak 6810

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-19 13:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Puchaty, nieduży Gryzaczek szuka kochającego domu!

Imię: Gryzak
Wiek: +/- 2 lata
Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany, do domu pojedzie po zabiegu kastracji. Posiada książeczkę zdrowia.

Gryzaczek jest cudnym pieskiem - niedużym, kudłatym, ale ma mocny charakter.
Jego cechą jest lekki przodozgryz - dolna żuchwa jest lekko wysunięta do przodu, co powoduje, że Gryzak na wciąż prezentuje swoje ząbki. (Ta wada nie ma większego wpływu na apetyt - Gryzak sobie doskonale radzi z jedzeniem).
W jego żyłach płynie krew pekińczyka- jest mało aktywny, ma długą sierść, która wymagać będzie pielęgnacji.
Gryzak słabo sobie radzi w stadzie, jest raczej typem samotnika. Natomiast świetnie dogaduje się z ludźmi.
Nie polecamy Gryzaczka do domu, w którym są małe dzieci, psiak może się bać ruchliwości i zbyt mocno okazywanej miłości.

Uprzejmie prosimy o przemyślaną decyzję o adopcji. Gryzak jest jeszcze młody, będzie żył długo i szukamy dla niego opiekuna na całe jego życie. Człowieka, który będzie jego przyjacielem - który nie porzuci go, gdy pojawią się jakieś problemy.

Osoby zainteresowane adopcją / domem tymczasowym prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny lub SMS:

Kontakt

_515 730 175Dorota_ 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//