identyfikator dla psa

Poker 6811

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-19 13:43

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Poker - przystojniak z poczuciem humoru szuka domu!

Imię: Poker
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 4 lata
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany, z książeczką zdrowia

Cóż, o Pokerze należy pisać w prosty sposób, bo inaczej się nie da - jest naszym promyczkiem! Psiak jest bardzo radosny, uwielbia kontakt z człowiekiem, bardzo docenia kieszenie pełne smakołyków. Ma nietypowy gust jeśli chodzi o rozrywkę - do jego ulubionych zabaw należy noszenie w zębach i podrzucanie metalowej miski. Poker jest pieskiem sporym, sięga ponad kolano, a jego wiek szacujemy na ok. 4 lata - nie znaczy to jednak, że dorósł. Chłopak potrzebuje wyzwań i dużo uwagi, gdy się nudzi - zaczyna psocić, dlatego polecamy go do domu, w którym mógłby mieć wybieg w ogrodzie i możliwość wychodzenia na długie spacery. Będzie zdecydowanie świetnym kompanem dla aktywnej rodziny.
Poker nie przepada za kontaktem z innymi zwierzakami, powinien być raczej jedynakiem.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//