identyfikator dla psa

Dzejson 6812

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-20 08:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Uroczy i delikatny Dżejson szuka swojej miłości!

Imię: Dżejson
Wiek: +/- 2 lata
Zdrowie: wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany. Posiada książeczkę zdrowia.

Dżejson jest pięknym psiakiem o delikatnym usposobieniu. Ma jasne, biszkoptowe umaszczenie z białymi akcentami. Jest trochę wycofany, ale jak przełamie swoje pierwsze obawy chętnie podchodzi do człowieka i wtula się w niego całym sobą. Dżejson potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi pieskami. Nie sprawdziłyśmy stosunku do kotów.
Dla Dżejsona szukamy domu, w którym będzie raczej spokojnie. Nie wskazane jest dla niego towarzystwo małych dzieci, bo chłopak może ich się wystraszyć i mimo że nie przejawia u nas agresji - może się bronić przed zbyt natarczywym okazywaniem uczuć.

Uprzejmie prosimy o przemyślaną decyzję o adopcji. Widzimy, że Dżejson bardzo potrzebuje domu i że przeżywa rozłąkę z poprzednim opiekunem (kimkolwiek był). Zależy nam aby trafił do domu, w którym będzie już do swojej psiej starości. Nie wydamy pieska na łańcuch, czy do budy. Dżejson powinien mieć rodzinę, której będzie pełnoprawnym członkiem - na dobre i złe.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją lub domem tymczasowym prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//