identyfikator dla psa

Cywil 6813

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-20 08:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wesoły, zakochany w człowieku Cywil szuka domu!

Imię: Cywil
Wiek: +/- 2 lata
Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, zachipowany. Posiada książeczkę zdrowia.

Cywil może wygląda groźnie, ale to pies z sercem na łapce! Jest uroczy, uwielbia kontakt z człowiekiem, pieszczoty i zabawy. Pełen energii i sił witalnych. Cywil jest w dobrej kondycji fizycznej, jest sporym psiakiem (waży ok. 20 kg) ale szybko się uczy.
Chłopak potrafi chodzić na smyczy. Podejrzewamy, że był z człowiekiem i ciężko na zrozumieć, jak można było się pozbyć tego cuda na czterech łapkach.
Cywil nie ma problemu z kontaktem z psami, odczytuje sygnały psich kompanów i nie wchodzi w konflikty. Na koty może polować.
Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi - Cywil chyba nie zdążył jeszcze zrozumieć, że jest sporych rozmiarów i w euforii może potrącić dziecko i bezwiednie zrobić krzywdę.

Dla Cywila szukamy domu, w którym zrozumiana będzie jego potrzeba kontaktu z człowiekiem. Dobrze byłoby gdyby trafił do miejsca, w którym aktywność fizyczna jest stałym punktem każdego dnia - Cywila roznosi energia. Będzie go trzeba nauczyć wyciszania się, bo chłopak szybko wpada w euforię.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją lub domem tymczasowym prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//