" />
identyfikator dla psa

Krasnal 6815

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-20 10:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kudłaty Krasnalek szuka kochającego domu!

Imię: Krasnal
Wiek: +/- 6 lat
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany. Posiada książeczkę zdrowia.

Krasnalek to uroczy, nieduży piesek o bardzo miłej aparycji . Długi włos i klapnięte uszka i siwy pyszczek z delikatnym, białym krawacikiem - to jego znaki rozpoznawcze.
Psiak całe życie spędził na wsi i nie było to kolorowe życie. Nikt nigdy nie poświęcił mu czasu, a chłopak zdecydowanie łaknie kontaktu z człowiekiem. Chodzi za człowiekiem jak cień, trzymając lekki dystans i z ciekawością obserwuje wszystkie ludzkie obyczaje.
Krasnal jest pieskiem dojrzałym - ale psiak jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej i przed nim jeszcze sporo życia ;)
Chłopaka rekomendujemy do domu, w którym byłby jedynakiem. Chciałybyśmy aby trafił do domu, w którym miałby do dyspozycji ogród, spacery i ciepłe, mięciutko legowisko w pomieszczeniach, w których jest człowiek. Odradzamy go do domu, w którym są małe dzieci.

Uprzejmie prosimy o przemyślane decyzje o adopcji. Krasnal pierwszą połowę życia spędził na tułaczce, chcemy przerwać raz na zawsze tę wędrówkę i szukamy dla niego miejsca, w którym będzie akceptowany, kochany i tulony - już na "psie zawsze".

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//