identyfikator dla psa

Neptun 6818

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-21 10:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Neptun, cudowny, wpatrzony w człowieka pies szuka domu!

Imię: Neptun
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 4 lata
Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, zachipowany, po operacji wypadniętej gałki ocznej. Posiada książeczkę zdrowia.

Neptun jest cudownym, radosnym psem, niezwykle kochającym człowieka. Trafił do nas w bardzo złym stanie, był wychudzony, zarobaczony, z oczodołu wypadała mu gałka oczna.
Dziś po tym stanie została niewielka blizna, oczko się goiło, Neptun nabrał masy i zaczyna się pięknie prezentować.
Psiak jest sporych gabarytów, nie lubi towarzystwa innych czworonogów. Ale gdy tylko widzi wolontariusza radośnie zaczyna merdać ogonkiem.
Neptun ma w sobie coś owczarka niemieckiego, jego spojrzenie bywa bardzo przenikliwe, tak jakby czytał w ludzkich myślach. Gdy się do niego mówi, lekko przechyla główkę, tak jakby rozumiał ludzki język.
Piesek dał nam się poznać jako wielbiciel wody. Uwielbia pływanie, zabawy w baseniku, chlapanki, spacery nad wodą - pod warunkiem, że może chociaż zamoczyć łapki :)
Neptuna rekomendujemy do domu z podwórkiem, ale domu, w którym będzie miał zapewnione długie spacery i legowisko do wypoczynku.
Nie wydamy go do kojca czy na łańcuch.

Neptunowi oferujemy bezpieczny transport w każde miejsce w Polsce.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//