identyfikator dla psa

Babcia 6821

Suka

10 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-22 17:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szukamy troskliwego domu dla seniorki Babci!

Imię: Babcia
Wiek: +10 lat
Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona. Babcia niedowidzi i ma kłopoty ze słuchem. Aktualnie Babcia ma problemy zdrowotne, podajemy jej antybiotyki. W chwili znalezienia miała brązową obrożę przeciwpchelną oraz chip, ale niezarejestrowany w żadnej bazie!

Babcia została znaleziona na początku grudnia 2019 r. w Wilczeńcu (okolice Tłuszcza). Miała na sobie brązową obrożę przeciwpchelną i ku naszemu zdumieniu jest zachipowana - niestety chip nie jest zarejestrowany w żadnej ze znanych nam baz.
Babcia jest uroczą, spokojną i malutką damą. Nie rozumiemy jak to się stało, że została sama na ulicy, ponieważ jej opiekun na pewno ją kochał. Babcia mimo zaawansowanego wieku jest zadbana, potrafi chodzić na smyczy. Babunia tęskni za swoim człowiekiem oraz za spokojem. Z tęsknoty podupadła nieco na zdrowiu.
Dogaduje się z małymi, spokojnymi psiakami, dużych i ruchliwych się boi i pokazuje im na wszelki wypadek zęby.
Babcia ma zaćmę, przez co niedowidzi, wiek stępił też zmysł słuchu. Ale węch działa - smakołyki wyczuwa z daleka i z chęcią je degustuje.
Dla Babci szukamy domu spokojnego, z ciepłym legowiskiem lub miejscem na kanapie. Dziewczynka nie zajmie dużo miejsca, waży ok. 7 kg, ledwo sięga do połowy łydki.

Babci oferujemy bezpieczny transport w każde miejsce w Polsce.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//