identyfikator dla psa

Mela 6828

Suka

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-23 18:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nieduża Mela szuka domu, którego mogłaby bronić

Imię: Mela
Wiek: +/- 6 lat
Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, zachipowana, z książeczką zdrowia.

Mela jest już dojrzałą damą z lekko przypruszonym siwizną pyszczkiem. Dodaje jej to uroku i sprawia, że wygląda bardzo majestatycznie. Mela jest dziewczynką, która może sprawiać trochę problemów i na to należy być przygotowanym decydując się na adopcję. Jest sunią, która broni zasobów - potrafi uszczypnąć zębami obcych. Dla nas - dla ludzi których zna jest do rany przyłóż, bawi się z dziećmi, dogaduje z innymi psami. Rekomendujemy ją jednak do spokojnego i stabilnego domu, w którym jest też drugi pies - aby było jej raźniej na początku.
Mela jest niedużą psinką, nie sięga kolana. Szczenięce lata ma już za sobą, ale przed nią jeszcze długie życie i mamy nadzieję, że spędzi je w nowym, kochającym domu.

Meli zapewnimy bezpieczny transport w każde miejsce w Polsce.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Dorota – telefon: 511 547 320 Hanna – telefon: 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//