identyfikator dla psa

Fryderyk 6829

Pies

7 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-23 19:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Niewidomy Fryderyk prosi o szansę...

Imię: Fryderyk
Wiek: +/- 7 lat
Zdrowie: niewidomy, wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany

Fryderyk jest już u nas od czterech lat... Trudno nie wpaść w zachwyt widząc tego chłopaka - piękny, kudłaty, dostojny, duży pies od którego bije ciepło i ufność - a mimo to nikt do tej pory nie zdecydował się zabrać go ze sobą... Frycek, mimo tego że nie widzi radzi sobie dobrze w terenie, który zna. Chłopak nie powinien mieszkać w domu z dziećmi i innymi zwierzętami, może się bać głośnych dźwięków - polega na swoim słuchu i węchu, a te nie zawsze dobrze mu podpowiadają. Dla Fryderyka szukamy domu, w którym będzie raczej cicho i spokojnie, w którym rodzina zrozumie jego niemoc podziwiania świata oczami i poprowadzi go przez życie odsuwając wszystkie przeszkody.

Fryderykowi zapewnimy bezpieczny transport w każde miejsce w Polsce.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Dorota - telefon: 511 547 320 Hanna – telefon: 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//