identyfikator dla psa

Czekoladek 6830

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-24 15:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wesoły Czekoladek szuka swojego człowieka!

Imię: Czekoladek
Wiek: +/- 4 lata
Płeć: samiec
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany, z własną książeczką zdrowia.

Czekoladek to bardzo przyjazny i wesoły chłopak. Lubi towarzystwo merdających kompanów (mruczące gania, więc odradzamy do domu z kotami). Psiak uwielbia towarzystwo dzieci. Gdy trafił do Przytuliska miał zapalenie spojówki (widać na niektórych zdjęciach), ale kryzys został już zażegnany i z oczkiem nie ma już żadnych problemów. Psiak jest wyjątkowej urody, złośliwi twierdzą, że nienachalnej. Wszelkie niedociągnięcia w kwestiach zewnętrznych nadrabia po stokroć cudownym charakterem. Psiak jest nieduży (do kolana) i jak widać na foteczkach ma nieziemskie umaszczenie.

Czekoladkowi oferujemy transport w każde miejsce w Polsce.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania: Dorota – telefon: 511 547 320 Hanna – telefon: 515 730 175

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//