Ślepaczkowi zapewnimy bezpieczny transport w każde miejsce w Polsce.

" />
identyfikator dla psa

Ślepaczek 6832

Pies

10 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-07-24 17:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łagodny, dojrzały Ślepaczek szuka bezpiecznej przystani!

Imię: Ślepaczek
Wiek: 10+
Zdrowie: zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony. Ze względu na zaawansowany wiek nie wykastrowany. Ślepaczek cierpi na zaawansowaną zaćmę, przez co jest niewidomy.

Poznajcie Ślepaczka - uroczego, łagodnego seniora, dla którego szukamy bezpiecznej przystani. Chłopak nie potrzebuje już kilkugodzinnych spacerów, zabaw, tylko spokojnego miejsca i czułych rąk do pieszczot. Dla Ślepaczka idealny byłby dom z ogrodem i ciepłe miejsce na ganku, gdzie mógłby odpoczywać, gdzie byłoby mu ciepło i bezpiecznie. Chłopaczek jest średniej wielkości, ale jest przy kości ;) Lubi dobrze zjeść, choć czasami doskwierają mu problemy gastryczne (więc trzeba uważać na to, co je). Psisko ma spore pokłady miłości i z pewnością obdarzy nią hojnie osobę, która się nim zaopiekuje na "stare lata".

Ślepaczkowi zapewnimy bezpieczny transport w każde miejsce w Polsce.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania: Dorota – telefon: 515 730 175 Hanna – telefon: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//