identyfikator dla psa

TOSIA 6852

Suka

7 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-09-03 20:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ANTONINA to sunia mała ciałkiem WIELKA duchem.
WULKAN energii zarówno pozytywnej jak i negatywnej czyli aniołek z różkami

Mikro czort uwielbia rządzić resztą sraluchów w OHANIE jednak do starszych psów czuje respekt i jest karna.

Co dzień ma głupawki :) które załączają się w najmniej spodziewanym momencie…biega na oślep, skacze po wszystkim i wszystkich, musi spożytkować nadmiar energii jednocześnie skupiając na sobie uwagę wszystkich.

TOŚKA docelowo nie powinna być jedynaczką. Musimy pamiętać że pandemia dobiegnie końca i wszyscy wrócą do pracy a pies ADHD pozostawiony sam w domu jest niczym tykająca bomba.

NIE SZUKAMY osób, które zakochają się w zdjęciu 3 kg kruszynki tylko rodziny świadomej, że niespełna 4 miesięczna księżniczka jak na psie dziecko przystało potrzebuje zarówno szaleństw jak i nauki by wyrosła na MĄDREGO, ułożonego psa.

Sunia jest zaczipowana, odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wirusom i wściekliźnie.

Obowiązuje procedura przed-adopcyjna.

Przyszli opiekunowie zostaną zobowiązani do wykonania zabiegu sterylizacji w określonym terminie.

TOSIA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//