identyfikator dla psa

Zetka 6858

Suka

9 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-08-24 10:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Powinna być raczej jedynakiem w domu.
Zetka to spokojny hasior, większość czasu przesypia.
Lubi się bawić sznurem i piłeczką ⚽️
W domu okazała się ideałem - nie niszczy, zachowuje czystość, nie hałasuje.
Autem jeździ bez problemu ????
Prawie całe swoje życie spędziła w kolczatce na lince stalowej.
Boi się kobiet, była bita.

Kontakt

605 365 273 508 999 940

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//