identyfikator dla psa

Rufus 6862

Pies

10 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-08-24 10:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

To bardzo spokojny i grzeczny psiak. Chodzi powolutku i na króciutkie spacerki bo szybko się męczy. Większość czasu spędza w budzie leżąc lub stojąc przy misce bo nasz Rufus lubi sobie pojeść. O niego nikt nie pyta ale liczymy że może ktoś zza monitora czytając post zdobędzie się na jego adopcje. Wiemy że w przypadku takiego dużego dziadeczka rokowania na znalezienie domu są słabe. Co możemy powiedzieć o Rufusie? Jest zrównoważony, nie szczeka, nie narzuca się człowiekowi ale i nie jest nauczony pieszczot i czułości ze strony człowieka. Na inne psy nie zwraca uwagi.Preferowane mieszkanie na parterze lub z przydomowym ogródkiem bo chłopak ma problemy ze stawami. Trzeba być przygotowanym iż może siknąć w domu z racji wieku choć w jego przypadku nie mamy takiej wiedzy. Jeśli chcesz pomóc jakiemuś psu to właśnie Rufus jest pierwszy na naszej liście. Takie psy też potrafią się przywiązać, zaaklimatyzować i być wierne. Pytanie czy Ty jesteś w stanie zmienić jego psi los. Znamy formułkę "Nie mogę adoptować starego psa bo ja się szybko przywiązuje a on długo nie pożyje". Słyszymy to praktycznie od każdego odwiedzającego schronisko i że na pewno ktoś inny go zaadoptuje. To teraz odpowiadamy większość dużych, starszych psów zostają w schroniskach i umierają samotnie w boksie... Chcesz poznać Rufusa zadzwoń do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie

Kontakt

91 487 02 81

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//