identyfikator dla psa

Misio 6864

Pies

11 lat

mieszaniec

Gryfino

Dodano: 2020-08-24 10:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

W Kojcu Misio okazał się bardzo przyjaznym pieskiem. Trochę powarkuje na większe psy ale to raczej sygnały spowodowane strachem. Ładnie chodzi na smyczy.
Misio był bardzo zaniedbywany przez lata. Na szczęście jest w dobrej formie zdrowotnej,

Misiu dość szybko trafił do domu tymczasowego, jednak i tu spotkał go zawód ze strony nieodpowiedzialnych osób, które nie chciały dać mu szansy nawet na aklimatyzacje.
Teraz kochające i złamane serduszko Misia pilnie potrzebuje dobrego i troskliwego człowieka.
W imieniu tego skrzywdzonego psiaka bardzo prosimy o pomoc.
Misio jest zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.
Przebywa w Kojcu w Gryfinie, ul. Targowa 9.

Kontakt

505 313 878

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//