identyfikator dla psa

Goku 6865

Pies

6 lat

beagle

Szczecin

Dodano: 2020-08-24 10:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Goku jest zadbany, zdrowy – książeczka zdrowia i szczepień, pod stałą kontrolą weterynarza, kolor biało – biszkoptowy. Jest nie sterylizowany - nowy właściciel będzie zobowiązany do zabiegu po adopcji.

A jaki jest Goku? Jest bardzo dobrze ułożony i grzeczny. Lubi koty i psy - suczki. Mieszkał z dwoma kotami z którymi się dogadywał. ????????
Obawia się dużych gabarytowo psów, unika małych jazgotów. Bardzo grzeczny na spacerach i wybiegu, pięknie chodzi na smyczy. Pozostawiony w domu nie niszczy i nie psoci.

Wymagania: dom z większymi dziećmi -(12- lat i starsze), który zajmie się dobrze psiakiem, zadba i pokocha. Trafi tylko do osoby, która kocha psy i może mu poświęcić więcej czasu niż właściciel oraz ma czas np. na spacery, na wybieganie się.

Kontakt

505054023

Beagle pochodzą z Anglii, gdzie hodowano je już około roku 1500. Rasa ta była hodowana jako rasa psów myśliwskich, lecz były także używane jako pupile dam dworu. W czasie polowań psy posługują się głównie swoim węchem i zdarzało się, że gdy poczuły zapach, to nie zwracały uwagi na nic innego, dlatego od szczeniaka powinny być poddane tresurze. Beagle najlepiej sprawują się na polowaniach na zające, bażanty i przepiórki. Rasa Beagle zdobyła swoją ogromną popularność z uwagi na ogromne zdolności myśliwskie połączone z bardzo wesołym i przyjaznym usposobieniem. Najsławniejszym psem tej rasy jest bohater komiksów – Snoopy.

Psy rasy Beagle osiągają zwykle wysokość około 40 centymetrów oraz wagę między 8 a 16 kilogramów. Wyglądają jak mniejsza wersja rasy Foxhound. Mają średniej długości głowę z lekko kwadratowym pyskiem oraz czarnym nosem. Oczy są duże i brązowe lub orzechowe, uszy natomiast miękkie, długie, nisko osadzone, zwisające wzdłuż policzków i zaokrąglone na końcach. Umaszczenie zazwyczaj jest trójkolorowe, czarno – rudo – białe. Sierść jest średniej długości, gruba, lśniąca i przylega do ciała. Ogon jest wysoko osadzony oraz delikatnie zagięty, noszony wysoko. Nie zawija się na plecy. W porównaniu z rozmiarami psa ogon jest krótki. Beagle żyją około 14 lat.

Beagle to psy przyjazne, wesołe, energiczne. Stanowią bardzo dobrego kompana dla całej rodziny. Doskonale przyzwyczajają się do najróżniejszych warunków. Wspaniale współżyją z innymi psami. Są chyba najlepszą z ras jeśli chodzi o kontakty z dziećmi. Beagle to psy bardzo skore do pomocy, jednak tresura jest zalecana, ponieważ mają tendencję do tracenia zainteresowania i skupiania się na innych rzeczach, które w danym momencie przyciąga ich uwagę. Są to psy pełne życia, niezależne i zdeterminowane, nie przejawiają agresywności. Beagle są psami łatwymi w hodowli, więc nadają się nawet dla niedoświadczonych hodowców.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//