identyfikator dla psa

Krasnal 6870

Pies

5 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-08-24 11:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Od końca sierpnia 2017 roku schronisko jest jego domem. Już ponad 2,5 roku bez swojego człowieka. Idąc wzdłuż boksów, gdy zatrzymasz się przy nim, dostrzeżesz malujący się na jego pyszczku ból. Jest delikatny i bardzo wrażliwy. Gdy wejdziesz do boksu i przycupniesz, momentalnie jest na Twoich kolanach. Patrzy Ci głęboko w oczy, prosi o wsparcie i dodanie otuchy. Łasy na każdy gest, buziaka czy dobre słowo.

Pięknie malowany tricolorek o wadze ok 17 kg, średniej wielkości. Sięgający do kolanka super przystojniak poleca się do adopcji ofiarując miłość dozgonną I morze czułości. Odwzajemni Twoją dobroć w 100 %.

Jest wykastrowany i zaszczepiony.

Kontakt

607768277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//