identyfikator dla psa

Dżesa 6878

Suka

4 lata

mieszaniec

Goleniów

Dodano: 2020-08-25 10:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Uwielbiam ludzi
Niestety nie lubię innych zwierząt.. I to bardzo.. więc muszę być jedynaczką.
Ciągnę na smyczy (jest to do wypracowania), zachowuję czystość w mieszkaniu, śmigam po schodach
Jak kocham ludzia to na zabój
Nie chcę już siedzieć za kratami

Dżesa jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana.
Czeka na dom w przytulisku w Budnie (Goleniów, zachodniopomorskie)

Kontakt

+48691443921

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//