identyfikator dla psa

Edi 6879

Pies

5 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-08-25 10:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Edi jest łasy na przysmaki, wiec praca może być samą przyjemnością. Jest młody, ma ok 4-5 lat, z czego 2 ostatnie marnuje za kratami. Dość dziarski na spacerze, jednak najbezpieczniej czuje się w boksie. Nie czerpie jeszcze przyjemności z dotyku.

Nie chcemy skazywać go na kolejne lata zapomnienia, bo przecudnej urody z niego kawaler. Zapraszamy na spacer zapoznawczy jak również do kontaktu telefonicznego w sprawie adopcji

Kontakt

697391182 607768277

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//