Pies do adopcji Olsztyn - Epson

Epson 688

Pies

5 lat

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2017-02-06 20:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młodziutki epson wydawać się może czarnym, niepozornym psiakiem. Lecz kiedy trafia w objęcia człowieka zamienia się w sedno radości i esencję miłości :) epson tak mocno kocha ludzi i tak mocno chciałby się spodobać, że wyczynia przeróżne rzeczy, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę :) jest psiakiem skupiającym tak wiele pozytywnej energii, że udziela się ona całemu otoczeniu :) tuli się, zagląda w oczy, łasi i lgnie ogromnie - to pieszczoch jakich mało. Najlepiej nie odstępowałby człowieka na krok, a jeszcze lepiej - nie schodził z kolan :) takie kochane cudeńko szuka teraz nowego domu, nowych ludzi do kochania. A zasoby miłości, energii, psiej wierności i oddania ma naprawdę olbrzymie :) psiak przebywa w domu tymczasowym, zadbany, zdrowy i wypatrujący swojego człowieka :) kto zostanie szczęściarzem? :) (rok ur. Ok. 2012)

Kontakt

608 06 22 98

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//