" />
identyfikator dla psa

Rufi 6886

Pies

2 lata

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-08-25 11:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cześć jestem Rufi
Szukam domu...
Trafiłem do TOZ wczoraj i niestety ale jestem trochę wystraszony...
Nie potrafię chodzić jeszcze na smyczy, nie lubię szelek ani obroży, moje życie opierało się na byciu "wolnym". Nie wiedziałem, że człowiek może kochać, głaskać i uczyć mnie nowych rzeczy, które są potrzebne psu do życia w mieście...

Kontakt

607 701 117

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//