identyfikator dla psa

Brysiek 6890

Pies

1 rok 4 miesiące

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-08-25 19:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dnia 24.08.2020 trafił do nas taki psiak, który ma 11 miesięcy. Brysiek, bo psiak ma tak na imię jest psem o krótkich nóżkach, długim ciele i wielkiej głowie. Psiak jest mega energiczny i radosny. Przyjazny do ludzi i innych zwierząt. Trzeba jednak pamiętać, że pies może się załatwiać w domu.Młody jest po kastracji. Jakiego domu szukamy? Domu, który w mądry sposób zmęczy psa psychicznie bądź fizycznie. Trzeba po prostu mieć świadomość tego, że psiak jest młody i ma mnóstwo energii, którą trzeba spożytkować. Na pewno nie wydamy psa do rodziny, gdzie są malutkie dzieci, bo psiak po prostu mógłby przewrócić małe dziecko swoim skakaniem pomimo, że piesek sięga do kostki. Szukamy domu z ogrodem, gdzie pies się wyszaleje. Oczywiście nie wydamy psa ani do budy ani na łańcuch. Psiak przebywa w Szczecinie.
Warunkiem adopcji psa jest:
❗️ wizyta przed adopcyjna
❗️ podpisanie umowy adopcyjnej
❗️ odbiór osobisty psa
❗️ każdy kto adoptuje psa od nas musi mieć ze sobą akcesoria dla psa czyli smycz oraz szelki bądź obroże w innym przypadku ma się sytuacja, gdy psiak jest oddawany ze wszystkim.

Kontakt

telefon: 530 648 826

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//