identyfikator dla psa

APOLLO 6897

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-09-08 07:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Apollo to psiak zabrany z Radys podczas tej ostatniej interwencji. Ma około 3 lat, waży 32 kg.

Do człowieka jest pozytywnie nastawiony, wesoły, przyjacielski.

Piesek ładnie chodzi na smyczy.

Poszukujemy domu raczej z duzym ogrodem, bez innych zwierząt, bo niestety nie toleruje i bez małych dzieci ze względu na jego żywiołowy charakterek i gabaryty.

Piesek przebywa w okolicach Warszawy w Kampinosie.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

502708954

Kontakt

502708954

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//