identyfikator dla psa

Biusi 6901

Pies

6 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-09-08 14:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Biusi szuka domu PILNIE‼️‼️
Jeszcze tydzień temu czułe ręce jego Pani głaskały bo po karku… Dziś jest sam, nie wie co się dzieje i czemu Pani nie wraca….
I nie wróci już po niego.. Czy widzicie jego smutną mordkę⁉️ Ona wyraża więcej niż tysiąc słów…
Ten pies przeszedł w życiu wiele. Trafił do schroniska rok temu, gdzie nie radził sobie z nową rzeczywistością i zimnym boksem. W lutym los uśmiechnął się do Niego. Opuścił schroniskowe mury by zamieszkać w domu z ogrodem. Szczęście bezdomniaka nie trwało jednak długo. Pani nagle zmarła, a rodzina nie ma możliwości stworzenia odpowiednich warunków. Stąd pilny apel o dom dla niego. Nie pozwólmy by wrócił tam ‼️‼️
Biusi w wieku około 5 lat, jest kastrowany i szczepiony, chip i książeczka.
Jakiego domu szukamy?
Kochającego oczywiście. Kogoś kto pokocha jego urodę i charakter. Toleruje psy, koty, dzieci mały i duże. Dom z ogrodem, mieszkanie z ogródkiem byłoby marzeniem.
Mimo, iż kocha inne psy i koty, to dom gdzie byłby jedynakiem także chętnie wybierzemy. Lubi dzieci i dorosłych. Nie przejawia agresji wobec nikogo i niczego. Pięknie chodzi na smyczy i kocha spacery.
5- latek bardzo źle znosi samotność, dlatego pracuje z nim obecnie behawiorysta (lęk separacyjny).
Behawiorystka bezpłatnie zaofiarowała się wprowadzić psiaka do nowego domu i pomóc w adaptacji.
Nowa rodzina musi być świadoma, iż adopcja psa to nie zabawa. To żywa istota spragniona domu i opieki. Ten psiak ma w sobie ogromne pokłady miłości. W odpowiednim domu będzie wymarzonym psim towarzyszem. Tylko kto da mu szanse⁉️

Kontakt

505054023 - Ania

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//