identyfikator dla psa

Fado 6903

Pies

2 lata

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-09-08 14:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Poznajcie dzisiejszego bohatera. Fado to pies o wielkim sercu, niestety wielce skrzywdzonym. Choć jego nadzieja na dobry dom nie umarła, a wręcz rośnie z każdą chwilą. Nie możemy powiedzieć o nim zbyt wiele, bo najzwyczajniej w świecie niezbyt wiele wiemy. To młodziutki, 8 miesięczny kłębek energii, wigoru i bezgranicznej miłości do człowieka.
Jednak jego psie dzieciństwo nie jest wcale beztroskie ani kolorowe. Fado nie zna innego życia niż przywiązanie do łańcucha.
Tylko dlaczego? Czym sobie zasłużył?!
Pewnie dlatego, że miał być małą, kanapową przylepą, a wyrósł na dużego, w typie labradora. Dla nas jest idealny, lgnie do ludzi, jest bardzo przyjazny.Ma tyle energii, to jeden z bardziej żywiołowych psów. Jak już wspomnieliśmy, nie wiemy o nim zbyt wiele. Nie znamy jego stosunku do innych zwierząt. Nie wiemy jak zachowuje się w domu. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć nic więcej. Chociaż jedno wiemy na 100000000%. On nie może tam dłużej zostać. On potrzebuje miłości, dobrego domu, kochającego człowieka.
Łzy same napływają do oczy, gdy widzi się jego spojrzenie, proszące o kontakt z człowiekiem. Błagamy w jego imieniu, gdyż on nie wie co ma o sobie powiedzieć. Błagamy o dom. Tymczasowy lub stały. W tej chwili najważniejsze jest by uwolnić go z łańcucha i zapewnić godne życie. Zapewnić szczęście, miłość. Nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że ktoś go pokocha i zabierze do domu, że zapewni lepsze życie. Życie na jakie zasługuje!

Kontakt

607701117

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//