identyfikator dla psa

Luna 6904

Suka

2 lata

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2020-09-08 14:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUNA SZUKA DOMU!
Przyszła pora i na mnie. To ja, Luna, młodziutka, półtora roczna sunia. Jestem niewielkich rozmiarów, za to mam wielkie, niestety trochę skrzywdzone serce.♥️ Dlatego wymagam pracy i opanowanego właściciela. Szukam dobrego domu, bo moje dotychczasowe lokum wcale nie było dobre. Mieszkałam bowiem w starej melinie, z dziesięcioma innymi psami. Wszyscy zostaliśmy odebrani interwencyjnie, także nasz dramat na szczęście dobiegł końca. Na początku trafiłam do schroniska i bardzo się bałam. Było tam głośno i smutno, nie podobało mi się, ale jakoś udało się znaleźć dla mnie dom tymczasowy. Jest super, bardzo mnie tam kochają i pomagają się oswoić, ale nie mogę tam zostać na stałe. Strach przed człowiekiem jeszcze pozostał, ale robię ogromne postępy.
Już nie załatwiam się w domu tylko na ogrodzie (ulica lub park są jeszcze zbyt straszne), bo wiem, że dostanę pochwałę. Pochwały bardzo lubię. Motywują mnie do dalszej pracy i nauki nowych rzeczy. Z racji tego, że jestem psem po przejściach potrzebuję spokoju i delikatności, ale praktycznie nie sprawiam problemów. Mogę spokojnie zostawać w domu bez niespodzianek i zniszczeń. Jestem bardzo grzeczna. Uwielbiam zabawę! Smakołyki z resztą też. Co prawda jestem szczupła i mam wąską talię, ale kocham jedzenie!Jestem jeszcze niepewna jeśli chodzi o inne psy, ale nie reaguję agresją. Myślę, że powoli będę w stanie się do nich przekonać, a człowiekowi, który będzie przekonany, że jestem jego ideałem odwdzięczę się buziakami oraz bezgraniczną i oczywiście bezwarunkową miłością.To jak? Znajdę swoje miejsce na ziemi?

Kontakt

607701117

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//