identyfikator dla psa

DĄBEK 6907

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-09-10 16:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dąbek ma ok. 1,5-2 lata (ur. 2018/2019) to bardzo sympatyczny czarno brązowy piesek z dłuższą sierścią.

Dąbek to średniej wielkości piesek (zdjęcia powiększają), sięga do kolana maksymalnie. Charakter ma świetny, chociaż odłowiony na wiosce, to nie jest żadnym włóczykijem - upodobał sobie jeden dom, którego się bardzo pilnował i nie odchodził na krok.

Dąbek bardzo lubi dzieci i zabawy z nimi, to taki pogodny ciałem i duchem piesek, który nie ma w sobie krzty agresji.

Kocha ludzi i bardzo chciałby być również kochany. Z innymi psami dogaduje się świetnie.

W pełni gotowy do adopcji

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

505170602

Możliwa pomoc w transporcie do nowego domku

Piesek przebywa w schronisku koło Augustowa.

Kontakt

505170602

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//