identyfikator dla psa

BIANKA 6917

Suka

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-09-12 06:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BIANKA to niesamowicie dzielna i odpowiedzialna psia mama, która ze swoim synkiem trafiła do hotelu i szuka nowego domku.

BIANKA obecnie ma około 2 lata i waży 11,1 kg.

Sunia jest bardzo cierpliwa, łagodna, bezproblemowa.

Dogaduje się z psami i suniami.
Zachowuje czystość.

PILNIE szukamy dla PSIEkochanej Bianki ODPOWIEDZIALNEGO domu NA ZAWSZE !!!

Domu, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem, gdzie będzie spać na kanapie i łóżku.

BIANKA znajduje się w hoteliku koło Łodzi.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//