identyfikator dla psa

MIMI 6920

Suka

2 miesiące

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-09-12 16:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MIMI jest najmniejsza z czterech sióstr.

Jeszcze troszkę przestraszona zmianą miejsca i odłączeniem od mamy jednak z każdym kolejnym dniem uczy się bliskości człowieka.

Naśladuje rodzeństwo…chodzi tam gdzie one, je w tym samym momencie, kładzie się w legowisku obok sióstr.

Obecnie ma około 8 tygodni i życiowo jest zależna od pozostałych maluszków, które zdecydowanie pomagają jej zarówno w aklimatyzacji jak i socjalizacji.

Sunia obecnie waży 1,4 kg i na ten moment fajnie jeśli przyszłościowo nie będzie jedynaczką.

MIMI znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Przyszli opiekunowie zostaną zobowiązani do poddania suni zabiegowi sterylizacji w określonym umową terminie.

Malutka jest odpchlona, odrobaczona i po pierwszym szczepieniu przeciwko wirusom.

Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny, będzie spać na kanapie i w łóżku.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefonu kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//