identyfikator dla psa

BAJKA 6927

Suka

3 miesiące

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-09-13 06:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BAJKA to psi skarb bojący się jeszcze wszystkiego małymi kroczkami uczy się pozytywnych relacji z człowiekiem, zaczyna łaknąć miłości i bliskości.

IDEALNIE odnajduje się w stadzie maluszków.

Jak na niespełna 8 tygodniowego maluszka przystało większość dnia przesypia :) z małymi przerwami na jedzenie i ewentualną zabawę z siostrami.

Sunia obecnie waży 1,5 kg i jest PSIEkochaną czarną kruszynką w białych skarpetkach

BAJKA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Przyszli opiekunowie zostaną zobowiązani do poddania suni zabiegowi sterylizacji w określonym umową terminie.

Malutka jest odpchlona, odrobaczona i po pierwszym szczepieniu przeciwko wirusom.

Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny, będzie spać na kanapie i w łóżku.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefonu kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//