Jest wysterylizowana ,zaszczepiona ,odrobaczona.
Czeka na dom w okolicy Poznania.

" />
identyfikator dla psa

Majcia 6933

Suka

1 rok 4 miesiące

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-09-13 13:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Majcia, 12 miesięczna lisiczka szuka aktywnego, mądrego domu!

Majcia to młoda sunia, w wieku ok roku. Jest drobniejszym pieskiem, waży ok 12 kg. Kochająca ludzi, wesoła, zapatrzona w człowieka, a przy tym energiczna. Uwielbia spacery - pomimo swojego smutnego dzieciństwa. Majcia została odebrana interwencyjnie z patologii.Umie załatwiać potrzeby fizjologiczne na dworze, ale trzeba będzie nauczyć ją życia w mieszkaniu - np.zostawania samej.
Niestety, do tej pory trafiała na nieodpowiednie rodziny - wróciła dwukrotnie z adopcji, pomimo swojego młodziutkiego wieku.
Majcia jest cudownym pieskiem. Szuka domu, który jest świadomy psich potrzeb - zapewni jej ruch i możliwość wybiegania, a także da jej możliwość ,,ruszenia głową" - np. poprzez naukę psich sztuczek. Majcia jest inteligentną sunią, całe życie przed nią - jest świetną kandydatkę na psią kompankę życia dla odpowiedzialnej, mądrej i aktywnej rodziny (z tego względu też nie polecamy jej do domu starszej osoby).

Jest wysterylizowana ,zaszczepiona ,odrobaczona.
Czeka na dom w okolicy Poznania.

Kontakt

tel.796 701 212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//