identyfikator dla psa

FRODO 6944

Pies

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-09-18 07:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

FRODO to około 2 letni łagodny psiak, waży około 10 kg.

Dobrze dogaduje się z innymi psami jak są na wybiegu.

Uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi pieszczoty, a także spacery.

Nie zaznał wcześniej miłości niestety i dlatego szukamy domu, gdzie będzie członkiem rodziny, nie tylko psem.

Gdzie będzie kochany i zazna wreszcie miłości.

FRODO szuka domu z możliwością spania na kanapie i łóżku.

Znajduje się w hotelu pod Lesznem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę )

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//