identyfikator dla psa

Bubu 6949

Pies

10 lat

mieszaniec

Wałbrzych

Dodano: 2020-09-20 18:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Polecamy Bubu do adopcji! To fajny pies,potrzebuje trochę ułożenia ale przy odrobinie pracy okaże miłość i wierność!
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji :
Schronisko dla zwierząt w Wałbrzychu
Tel: 510 084 734
MAIL: biuro@schronisko.walbrzych.pl

Kontakt

Schronisko dla zwierząt w Wałbrzychu Tel: 510 084 734 MAIL: biuro@schronisko.walbrzych.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//