identyfikator dla psa

Waldek 6981

Pies

3 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-10-13 04:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Waldek to około 3-letni, mały psiak. Wagowo ma około 7-10 kg. Waldek niezbyt przepada za innymi psami, podczas spaceru szczeka na większe psiaki od siebie, ale ta reakcja wynika ze strachu. Myślimy, że nie byłoby problemu, gdyby zamieszkał ze spokojnym małym psiakiem, ale i tak zalecamy spacer zapoznawczy. Waldek jest bardzo energiczny i radosny. Dupka mu cały czas chodzi od machania ogonkiem, nawet ciężko go zapiąć na smycz, bo tak się cieszy ze spacerku. Podczas spaceru jest spokojny i zajmuje się wąchaniem drogi spacerowej, ale kiedy zauważy człowieka to ciężko go od siebie odkleić, ale to jednak człowiek musi zaproponować głaskanie, chyba że zna już daną osobę dłużej. Będzie na pewno super pieszczochem do domu na kanapie, tylko gdzie ta kanapa?

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczytach (woj. Łódzkie - 45 km za Częstochową).

https://piesdoadopcji.pl/pies/waldek/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//