identyfikator dla psa

LOGAN 6984

Pies

5 lat

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2020-10-17 20:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LOGAN opuścił Radysy jako 4 letni psiak, który odsiedział ponad 2 letni wyrok za niewinność

Skrada serce wszystkich, którzy go poznają.

Niesamowicie pozytywny kawaler, który merda ogonkiem na widok wszystkich i domaga się głaskania. Chciał chociaż na 5 sekund by uwaga człowieka skupiła się wyłącznie na nim.

Przez ponad 2 lata brakowało mu ciepła, troski i miłości.
W hoteliku rozkwitł i skrada serca swych tymczasowych opiekunów, którzy uczą go życia na nowo.

LOGAN to aktywny pies, który potrzebuje odpowiedniej dozy ruchu. UWIELBIA biegać, szaleć zarówno z człowiekiem jak i z innymi psiakami.

Zaczyna teraz czuć co to wolność, bliskość człowieka. To taki duży szczeniak waży około 30 kg

MINUSEM jest fakt, że bez żadnego wysiłku skaczę na 1,5 m

Niedawno postanowił sprawdzić co jest po drugiej stronie płotu postanowił przeskoczyć płot i grzecznie stojąc po drugiej stronie ogrodzenia czekał na fanfary.

LOGAN KOCHA I PRAGNIE BYĆ KOCHANY

LOGAN jest zaczipowany, zaszczepiony przeciwko wirusom i po zabiegu kastracji.

Szuka ODPOWIEDZIALNEGO domu NA ZAWSZE aktywnej rodziny, która wykorzysta jego niesamowity potencjał oraz spożytkuje nadmiar energii.

Szukamy TYLKO WARUNKÓW DOMOWYCH.

Pies nie spędzi reszty życia siedząc w budzie, kojcu czy pomieszczeniu gospodarczym

LOGAN znajduje się w hoteliku koło Leszna.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.
Telefon kontaktowy

Beata 605 435 625, Gosia 516 555 815

(jeśli nie odbieramy prosimy o wiadomość sms - oddzwonimy)

Kontakt

Beata 605 435 625, Gosia 516 555 815

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//