identyfikator dla psa

LUKI 6985

Pies

4 miesiące

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-10-18 08:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LUKI to psiaczek bez ogonka co sprawia, że gdy się cieszy cała doopkaa lata mu na wszystkie strony

Chłopaczek w białych skarpetkach obecnie ma około 8 tygodni i waży niespełna 2 kg.

Jest pogodnym szczeniakiem który poznaje uroki sielskiego życia z małymi przerwami na PSYtulanie i noszenie na rączkach.

Szczeniak na starcie życiowym potrzebuje zarówno nauki wszystkie jak i ułożenia więc przed przyszłymi opiekunami nie lada wyzwanie ;)

LUKI będzie REWELACYJNYM kompanem dla drugiego czworonoga oraz rodziny bez malutkich dzieci.

LUKI znajduje się w hoteliku koło Łodzi

LUKI nie ma jeszcze szczepień więc do adopcji będzie dopiero najwcześniej za 2-3 tygodnie.
Szukamy domu, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem

Oczywiście domu z możliwością spania w łóżku i na kanapie.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem kastracji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//