identyfikator dla psa

Rudka 6988

Suka

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-10-24 05:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rudka to 4-letnia, piękna sunia, która chce iść do Ciebie! Rudka w pierwszym kontakcie z nową osobą może być trochę wystraszona. Do kobiet szybciej się otwiera niż do mężczyzn. Na spacerach bardzo ładnie chodzi na smyczy i całą uwagę skupia na człowieku. Nie jest ona konfliktowa do innych psów, jedne lubi mniej drugie bardziej, zależy czy chcą zabrać jej wolontariuszkę, na którą wyczekuje cały tydzień... Rudka uwielbia zabawy w wodzie w ciepłe dni, zawsze wtedy stoi przed basenikiem na wybiegu i czeka, aż woda się napełni, aby móc do niego wejść i się ochłodzić. Rudka jak to młoda sunia ma jeszcze dużo energii, ale mimo niej bardzo ładnie współpracuję z człowiekiem. Nie ma na co czekać, bierz telefon i dzwoń o Rudkę!

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

https://piesdoadopcji.pl/pies/rudka/

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 731 749 481 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//