identyfikator dla psa

Muffin 6989

Pies

7 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2020-10-26 06:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Muffin to wesoły i energiczny szczeniaczek. Obecnie pomieszkuje w domu tymczasowym i czeka na swoich jedynych ludzi. Muffin ma około 5 miesięcy, w przyszłości będzie raczej średnim psiakiem. Muffinek powoli uczy się różnych komend, mimo tak młodego wieku powoli próbuje wchodzić na głowę człowiekowi, jak to psie dziecko. Dlatego potrzebuje zdecydowanych ludzi, którzy będą też kontynuować jego naukę i zapewnią mu różne atrakcje. Chłopak w ciepłe dni uwielbia biegać i bawić się z innymi psami po podwórku, mógłby spędzić tam pół dnia. Jeżeli lubisz poskramiać psie dzieci, to Muffinek jest właśnie dla Ciebie!

Kontakt w sprawie adopcji: 694 132 231
W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, w Fundacji Psia Duszka.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 694 132 231 W kontakcie prosimy o podanie imienia psa.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//