identyfikator dla psa

Rubin 6996

Pies

1 rok 1 miesiąc

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-10-26 10:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rubin, młodziutki, kochany psiak szuka domu!

Rubin to cudowny młodzieniec, który kocha wszystkie żywe istoty, choć jego wczesne dzieciństwo to łańcuch i głód.
Jest pełnym energii i emocji psiakiem.
Potrzebuje sporo ruchu i zabaw, w zamian oferuje niezmierzone pokłady psiej miłości.
Czeka na dom w psim hoteliku.
Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Kontakt

Kontakt tel. 537-343-491 tel. 796 701 212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//