identyfikator dla psa

BATMANEK 6997

Pies

11 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2020-10-27 06:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Batmanek to kolejny psiak z niezwykle smutną historią życia. Szukał domu kilka lat, a gdy już znalazł swoje miejsce na ziemi, to nie nacieszył się nim długo. Jego pan zmarł niespodziewanie, a psiak trafił znów pod opiekę fundacji.

Obecnie, w domu tymczasowym czeka na kogoś, kto popatrzy na niego sercem pełnym miłości i podaruje dom słodkiemu emerytowi.

Batmanek jest malutkim, słodkim, rezolutnym psiakiem. Jest towarzyski, bardzo pieszczotliwy i przytulaśny. Dobrze dogaduje się z innymi psami, akceptuje także koty. Mieszkał w domu więc zna domowe maniery. Urodził się prawdopodobnie w 2009 r.

Batmanek jest naprawdę bardzo pociesznym stworzonkiem! Trzeba go troszkę poduczyć chodzenia na smyczy, bo zdecydowanie preferuje szybkie bieganie na swoich krótkich łapkach luzem, a nie zawsze będzie miał taką możliwość w mieście.

Bardzo prosimy o dom dla tego przytulaka, tak wiele już przeszedł w życiu :(

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

601 245 643

Kontakt

601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//