identyfikator dla psa

Frugo 7003

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-10-31 18:39

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Frugo, młody, niesamowicie wesoły psiak szuka domu!

Frugo, Fruguś, Frugollino...
Wielki ok 2 letni dzieciak, który myśli, że nie ma jeszcze za sobą szczenięcych lat. Uwielbia biegać, bawić się i spacerować. Zakochany w ludziach, przy każdej okazji kradnie ich uwagę i głaski. Dobrze radzi sobie na smyczy, wymaga jednak przyuczenia w środowisku miejskim, skupiania uwagi. Frugo bywa przytulasem, bywa też torpedo-tornadem. Wymaga statecznego, ale też konsekwentnego opiekuna, który zapanuje nad jego charakterkiem. Frugo w warunkach przytuliska nie reaguje na inne psy, chyba że zajdą mu za skórę, np. próbując podkraść mu zabawkę :) W środowisku miejskim interesuje go wszystko i zdarza mu się reagować nerwowo.
Frugo potrzebuje domu z ogrodem i bez malutkich dzieci, za co z kochającymi dorosłymi.
Frugo przebywa w woj. podlaskim w Ciechanowcu. Pomagamy w transporcie psiaka do nowego domu po ustaleniu szczegółów.

Kontakt

_730-262-333

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//