identyfikator dla psa

Merida 7004

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-10-31 19:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Przyjazna Merida, cudowna owczarkowata sunia do pokochania!

Merida to przecudowna sunia, bardzo wrażliwa i przyjacielska. Uwielbia człowieka, spacery i zabawę z innymi psami. Ma smyczy radzi sobie dobrze, ale wymaga przyuczenia. Do nowych osób podchodzi z rezerwą, trzeba zyskać jej zaufanie. ;) Woli psiaki, z suczkami dogaduje się różnie. Sunia nie zna życia w mieście, dlatego lepiej by jej było w domu z ogródkiem, aniżeli w bloku. Uwielbia wodę, wygrzewanie się na słońcu. W domu nie niszczy, trzyma czystość. Meridzia urodziła się w 2017r, więc ma obecnie 3 lata, sięga za kolano. Jest średniej wielkości. Waży ok 22kg.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, posiada chip. Szukamy dla niej domu, gdzie będzie częścią rodziny.
Pomagamy w transporcie do nowego domu, po ustaleniu szczegółów. Obowiązuje umowa adopcyjna.

Kontakt

_730-262-333

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//