identyfikator dla psa

Boluś 7007

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-03 18:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Boluś – samotny psiak prosi o nowy dom

Boluś – to czarny piesek z lekko siwiejącą bródką. Trafił do nas razem ze swoim kolegą Lolusiem po śmierci ukochanej pani.
Ma ok. 6 lat i waży 10 kg.
Umie chodzić na smyczy, spokojnie może prowadzić go 10 – 12 letnie dziecko.
Lubi ludzi i toleruje inne psy, chociaż bywa trochę dominujący w stosunku do piesków, oczywiście bez agresji.
Nie jest szczekliwy. Nadaje się do zamieszkania w bloku.
Spokojny, po jedzonku może przeleżeć na posłanku pół dnia.
Boluś jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.
Prosi o bezpieczny domek u spokojnych kochających ludzi.

Kontakt

Szukasz przyjaciela na długie lata? Zadzwoń pod nr kontaktowy: Sylwia 796701212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//