identyfikator dla psa

Loluś 7009

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-05 18:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Loluś – po śmierci pani szuka kochającego domu

Rudy Loluś trafił do nas razem ze swoim kolegą Bolusiem po śmierci ukochanej pani. Samotne psiaki przez jakiś czas mieszkali sami na posesji, dokarmiane przez dobrych ludzi.
Loluś ma ok. 3 – 4 lat i waży ok. 12 kg, jest wielkości springer spaniela.
Jest to bardzo fajny gość, wybitnie sympatyczny zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.
Jest świetnie ułożony i grzeczny. Wręcz uprasza się o mizianie.
Nadaje się do mieszkania w bloku.
Boluś jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.
Prosi o kochający domek na długie lata.
Lolusiowi bardzo brakuje własnej rodziny.

Kontakt

Jeśli jesteś gotowy pokochać tego psiaka i dać mu super domek, zadzwoń pod nr kontaktowy: Sylwia 796701212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//