identyfikator dla psa

RALFIK 7011

Pies

10 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-07 17:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tak bardzo przykro, że Ralfik wciąż nie ma domu. Jest wspaniałym psem, rozczulającym, mądrym, zrównoważonym, grzecznym, wpatrzonym w człowieka ,za którym bardzo tęskni.

Ralfik jest coraz starszy (ma ok. 10 lat.), traci wzrok ale bardzo dobrze sobie radzi.

Błagamy o kochający i troskliwy dom dla tego cudnego psa.

Przebywa w hotelu dla psów Magiczny Zakątek pod Tomaszowem Mazowieckim.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny

605608220

Kontakt

605608220

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//