identyfikator dla psa

Amik 7012

Pies

1 rok 5 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-08 22:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Amik – psiak w typie pinczera czeka na dom!

Amik, czarno podpalany psiak, został znaleziony ze swoim rodzeństwem w lesie.
To jeszcze młodziutki chłopak. Ma dopiero 1 – 1,5 roku i waży ok. 12 kg.
Jest pieskiem bardzo posłusznym i grzecznym w stosunku do ludzi i innych zwierzaków.
Ten delikatny czworonóg jest prawdziwym ulubieńcem wszystkich. Opanował umiejętność chodzenia na smyczy.
Amik jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, będzie wykastrowany. Szukam dla niego dobrego domu, w którym będzie czuł się kochany i bezpieczny.
Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt

Telefon kontaktowy: Sylwia 796701212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//