identyfikator dla psa

Karo 7015

Suka

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-11 13:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Karo – sznaucerowaty chłopak do pilnej adopcji!

Karo – psiak, znaleziony w lesie razem z rodzeństwem. Ile tam przebywał nie wiadomo, ale w chwili znalezienia już był wygłodzony na maksa i bardzo wystraszony.
To młody psiak, ok. 1,5 – 2 lat.
O dziwo, do człowieka nie czuje urazy – pakuje się na kolanka do każdego, kto go zawoła.
Kocha wszystkich i wszystko. Ma pozytywne usposobienie do świata. Za swoją rodzinę odda serduszko.
Psiak jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, będzie wykastrowany.
Szukamy dla niego dobrego domu, w którym będzie czuł się kochany i bezpieczny.
Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt

Telefon kontaktowy: Sylwia 796701212

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//