identyfikator dla psa

Pixi i Dixi 7017

Suka

6 miesięcy

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-12 10:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

4 miesięczne maluchy szukają domów!

Imiona: Pixie, Dixie
Płeć: dziewczynki
Wiek: +/- 4 miesiące
Zdrowie: zaszczepione, odrobaczone

PIXIE - jasna, piaskowa dziewczynka, odkrywa świat. Jest ostrożna, ale jak się orientuje, że jest bezpiecznie radośnie kręci ogonkiem i zachęca do zabawy.
DIXIE - nieco ciemniejsza od siostry i nieco odważniejsza. Urocza mała pirania ceniąca sobie brykanie i ludzki dotyk.

Dla dziewczynek szukamy odpowiedzialnych domów, którzy wprowadzą je w dojrzałe psie życie i w których będą kochane. Takich domów, w których problemy są rozwiązywane a nie zamiatane pod dywan. Obie dziewczynki mają teraz ogromną potrzebę podgryzania, uczą się w ten sposób mocy swoich szczęk, więc szukamy domów, przygotowanych na to, że wraz z pojawieniem się psiego dziecka kilka rzeczy może być pogryzionych. Przed małymi również trening czystości, więc jeśli chcesz przyjąć szczenię pod swój dach, schowaj dywany i przygotuj się na to, że edukacja jest długim procesem.

Prosimy o bardzo przemyślaną decyzję o adopcji. Bardzo nam zależy, aby małe trafiły do domów, w których zostaną na zawsze.

Kontakt

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS: Hania: 515 730 175 Dorota: 511 547 320

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//